Våre medarbeidere

- Vår oppgave er å hjelpe deg

Simon Fjeldsaa

Autorisert regnskapsfører
Daglig leder

Har en bachelorgrad i regnskap og revisjon fra Handelshøyskolen ved Universitetet i Agder. 

Tlf: 911 64 737

Mail: Simon@itregnskap.no

Håkon M. Omland

Autorisert regnskapsfører

Har en bachelorgrad i revisjon fra Handelshøyskolen i Agder, samt. et livsverk innen revisjon og regnskap.

Tlf: 900 95 891

Mail: Haakon@itregnskap.no

Joakim Johnsen

Autorisert Regnskapsfører

Har en bachelorgrad i regnskap og revisjon fra Handelshøyskolen ved Universitetet i Agder. 

Tlf: 913 92 273

Mail: Joakim@itregnskap.no


Tor Harald Bjelland

Autorisert regnskapsfører

Har en bachelorgrad i revisjon fra Handelshøyskolen ved Universitetet i Agder.

Tlf: 482 20 681

Knut Morten Hornnes

Regnskapskonsulent

Har en mastergrad i økonomisk styring fra handelshøyskolen ved Universitetet i Agder. 

Tlf: 483 04 335

Mail: Morten@itregnskap.no 

Ole Mosvold Hogga

Regnskapskonsulent

Har en mastergrad i økonomisk styring fra Handelshøyskolen ved Universitetet i Agder.

Tlf: 975 61 868

Mail: Ole@itregnskap.no.

Bernt Kristian Opsal

Autorisert regnskapsfører

Har en bachelorgrad i regnskap fra Handelshøyskolen ved Universitetet i Agder.

Mail: bernt@itregnskap.no